Rail Nation: Clash

Z dumą prezentujemy "Rail Nation: Clash!" - wydarzenie, którego nigdy wcześniej nie mieliście okazji doświadczyć.  Zdobądźcie niesamowite nagrody podczas  wyścigu z graczami z całego świata. Jedna runda nowej mini gry to tylko kilka minut - idealna chwila wytchnienia w trakcie przejścia do następnego poziomu.

Takiej rywalizacji jeszcze nie było. Sprawdźcie Rail Nation: Clash!
Takiej rywalizacji jeszcze nie było. Sprawdźcie Rail Nation: Clash! źródło: Dostawca

Na trójkątnej mapie zmierzycie się z dwoma przeciwnikami. Każdy z graczy zaczyna rozgrywkę w swoim mieście. Napędza swój przemysł tak, aby zebrać towary tak szybko, jak tylko się pojawią. Pamiętajcie, że Wasi przeciwnicy też pragną tych samych towarów, więc lepiej

Ale poczekajcie, to nie wszystko! Każdy

Trzeba jednak powiedzieć coś więcej niż tylko wychwalać nowe wydarzenie. Rail Nation: Clash! potrwa od 19 czerwca do 19 lipca 2017r. W zabawie można wziąć udział mając jedno konto na jednego gracza. Na podstawie Waszego rankingu z końca wydarzenia otrzymacie osiągnięcie za swoje wyczyny. Możecie grać w pięć gier dziennie. Będą miały one wpływ ranking. Oczywiście, możecie zawsze grać w więcej gier w trybie treningowym. Na koniec, najlepsi gracze z całego świata będą otrzymają punkty do kariery, złoto oraz całkiem nowy laptop firmy Dell!

Rail Nation: Clash